Konut Mekan Tasarımları
 

 
 

Konut Mekan Tasarımları

İmge Tasarım Evi, konut sahiplerine özel mekan tasarım hizmetleri sunmaktadır. Konut mekan tasarımları, evinizi özgün, işlevsel ve estetik bir şekilde dönüştürmek için uzman tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle gerçekleştirilir. Evinizdeki her alanın ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olmasını sağlayarak yaşam kalitenizi artırırız.

 
DEVAMI
İş Yeri Mekan Tasarımları
 

 
 

İş Yeri Mekan Tasarımları

İş yeri mekan tasarımları, işletmenizin başarısını etkileyen kritik bir faktördür. İmge Tasarım Evi,  iş yerlerlerinize profesyonel tasarım hizmetleri sunar. İşletmenizin kimliğine uygun, iş akışını destekleyen ve müşterilerinizi etkileyen iş yeri mekanları tasarlayarak, işletmenizin potansiyelini maksimize edebilecek bir tasarım firmasıdır. 

 
DEVAMI
Resmi Kurumlar
 

 
 

Resmi Kurumlar

Kamu kurumları ve resmi kuruluşlar için tasarımın önemi büyüktür. İmge Tasarım Evi, Sakarya'daki resmi kurumlar için mekan tasarımı hizmetleri sunarak, kamu hizmetlerinin daha etkili bir şekilde sunulmasına ve çalışanların verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur.

 
DEVAMI
Mimari Proje Danışmanlık Hizmetleri
 

 
 

Mimari Proje Danışmanlık Hizmetleri

Mimari Proje danışmanlık hizmetleri kapsamında, hayata geçmesi istenilen mimari projeleri alanında yetkin inşaat mühendisleri ve mimari  tasarımcılar sayesinde teknik şartnamelere uygun olarak inşa edilmesini sağlamaktır. Mimari danışmanlık hizmeti sayesinde yapım işlerinin bütünlüğünde olası sıkıntıları önceden görmek ve işvereni tedbir almak konusunda uyarmak, zaman ve para kaybı gibi sorunların önlenmesi sağlanır.İmge tasarım evi ekibi olarak müşterilerimizin fikirlerini ve isteklerini önemsiyoruz. Yaptığınız veya yapacağınız projeler[...]

 
DEVAMI
Tasarım Eğitimleri
 

 
 

Tasarım Eğitimleri

İmge Tasarım Evi, İnşaat alanlarında gerçekleştirdiği yapı tasarımları ve iç mekan tasarımlarıyla yetinmeyip bu alanda eğitim gören, inşaat tekniker ve mühendisliği, Mimar, İçmimar, Endüstriyel Ürün Tasarımı vb. bölümlerinde okuyan ya da mezun kişilere 3D Tasarım programlarının temellerinden başlayarak ileri seviyeye online ya da uzaktan eğitim yöntemini kullanarak tasarım tutkunlarına, kariyerlerini veya hobilerini daha da ileriye taşıma fırsatı sunar.

 
DEVAMI
 
 
 
 
 
Yazlık Mah. Kaşıkçılar Cad. Sağlık İş Merkezi Kat: 1 No: 13 Serdivan/Sakarya
05449577588
info@imgetasarimevi.com.tr
 
 
 
 
® 2024 İmge Tasarım Evi
Tüm hakları saklıdır.
 
×

TEKLİF TALEBİ

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.