<p>İmge Tasarım Evi, İnşaat alanlarında gerçekleştirdiği yapı tasarımları ve iç mekan tasarımlarıyla yetinmeyip bu alanda eğitim gören, inşaat tekniker ve mühendisliği, Mimar, İçmimar, Endüstriyel Ürün Tasarımı vb. bölümlerinde okuyan ya da mezun kişilere 3D Tasarım programlarının temellerinden başlayarak ileri seviyeye online ya da uzaktan eğitim yöntemini kullanarak tasarım tutkunlarına, kariyerlerini veya hobilerini daha da ileriye taşıma fırsatı sunar.</p>
 

 
 

Tasarım Eğitimleri

İmge Tasarım Evi, İnşaat alanlarında gerçekleştirdiği yapı tasarımları ve iç mekan tasarımlarıyla yetinmeyip bu alanda eğitim gören, inşaat tekniker ve mühendisliği, Mimar, İçmimar, Endüstriyel Ürün Tasarımı vb. bölümlerinde okuyan ya da mezun kişilere 3D Tasarım programlarının temellerinden başlayarak ileri seviyeye online ya da uzaktan eğitim yöntemini kullanarak tasarım tutkunlarına, kariyerlerini veya hobilerini daha da ileriye taşıma fırsatı sunar.

 
 
 
 
 
Yazlık Mah. Kaşıkçılar Cad. Sağlık İş Merkezi Kat: 1 No: 13 Serdivan/Sakarya
05449577588
info@imgetasarimevi.com.tr
 
 
 
 
® 2024 İmge Tasarım Evi
Tüm hakları saklıdır.
 
×

TEKLİF TALEBİ

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.