<p>Mimari Proje danışmanlık hizmetleri kapsamında, hayata geçmesi istenilen mimari projeleri alanında yetkin inşaat mühendisleri ve mimari  tasarımcılar sayesinde teknik şartnamelere uygun olarak inşa edilmesini sağlamaktır. Mimari danışmanlık hizmeti sayesinde yapım işlerinin bütünlüğünde olası sıkıntıları önceden görmek ve işvereni tedbir almak konusunda uyarmak, zaman ve para kaybı gibi sorunların önlenmesi sağlanır.<br><br>İmge tasarım evi ekibi olarak müşterilerimizin fikirlerini ve isteklerini önemsiyoruz. Yaptığınız veya yapacağınız projeler hakkında görüş almak, bilmediğiniz konular hakkında bilgi danışmak için imge tasarım evi internet sayfası üzerinden rezervasyon oluşturarak danışmanlık hizmetimizi alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.<br> </p>
 

 
 

Mimari Proje Danışmanlık Hizmetleri

Mimari Proje danışmanlık hizmetleri kapsamında, hayata geçmesi istenilen mimari projeleri alanında yetkin inşaat mühendisleri ve mimari  tasarımcılar sayesinde teknik şartnamelere uygun olarak inşa edilmesini sağlamaktır. Mimari danışmanlık hizmeti sayesinde yapım işlerinin bütünlüğünde olası sıkıntıları önceden görmek ve işvereni tedbir almak konusunda uyarmak, zaman ve para kaybı gibi sorunların önlenmesi sağlanır.

İmge tasarım evi ekibi olarak müşterilerimizin fikirlerini ve isteklerini önemsiyoruz. Yaptığınız veya yapacağınız projeler hakkında görüş almak, bilmediğiniz konular hakkında bilgi danışmak için imge tasarım evi internet sayfası üzerinden rezervasyon oluşturarak danışmanlık hizmetimizi alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
 

 
 
 
 
 
Yazlık Mah. Kaşıkçılar Cad. Sağlık İş Merkezi Kat: 1 No: 13 Serdivan/Sakarya
05449577588
info@imgetasarimevi.com.tr
 
 
 
 
® 2024 İmge Tasarım Evi
Tüm hakları saklıdır.
 
×

TEKLİF TALEBİ

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.